044 585 43 00

0800 600 800

iDepo: детальний опис

iDepo - це строковий вклад в національній валюті, для розміщення якого не потрібно відвідувати відділення Євробанку.

Для Вашої зручності, ми пропонуємо Вам заповнити заявку на розміщення депозиту на сайті банку, скориставшись формою нижче. Також, Ви можете оформити вклад по телефону, для цього залиште нам свої контактні дані і оператор нашого call-центру зателефонує Вам у зручний для Вас час. Він проконсультує Вас за усіма виниклими питаннями і в разі Вашої зацікавленості заповнить для Вас заявку по телефону.

Після цього ми сформуємо депозитний договір, і менеджер банку привезе його для підписання в зручний для Вас час та місце. Один примірник підписаного договору залишається у Вас. Далі ви маєте 5 днів, щоб зарахувати кошти на рахунок вкладу в будь-який зручний спосіб: безготівковим переказом (платіжним дорученням з рахунку в будь-якому відділенні будь-якого банку або використовуючи систему Інтернет-банкінгу), а також готівкою (через відділення будь-якого банку, в т.ч. Євробанку) або через партнерські мережі платіжних терміналів. При переказі коштів через відділення комерційних банків (окрім ПУАТ «ФІДОБАНК») може зніматись комісія за переказ відповідно до тарифів банку, через який ви здійснюєте платіж (наприклад, на відділенні Євробанку така комісія складає 1%), але в подальшому ця комісія компенсується бонусом до процентної ставки.

Переваги депозитного вкладу iDepo

-          Високі процентні ставки;

-          Ми відшкодуємо Вам витрати за переказ грошових коштів, з будь-якого банку України, у розмірі до 1,0%;

-          Не потрібно приходити на відділення;

-          Оформити вклад можна за один клік;

-          Відсутність необхідності транспортування готівкових коштів.

Детальні умови за вкладами iDepo:

-          Валюта вкладу — гривня;

-          Строки розміщення вкладу: 1, 3, 6, 12 місяців;

-          Мінімальна сума вкладу складає 5 000 гривень;

-          Депозит доступний для оформлення у містах Київ та Одеса. В інших регіонах можливість розміщення розглядається індивідуально.

Умови залучення коштів від фізичних осіб на вклад «iDepo» в Євробанку:

Вид депозиту

Валюта

Мінімальний розмір вкладу

Строк

Виплата відсотків

Процентна ставка, що нараховується протягом строку вкладу (% річних)

Бонус за безготівкове перерахування (% річних)**

Примітки

Вклад «iDepo»

UAH

5 000

1 місяць

В кінці строку

22,00%

-

Без можливості поповнення. Оформлюється тільки через сайт банку або по телефону*

3 місяці

Щомісячно

21,00%

2,00%

В кінці строку

21,50%

6 місяців

Щомісячно

21,50%

2,00%

В кінці строку

22,00%

1 рік

Щомісячно

21,50%

1,00%

В кінці строку

22,00%

(*) Оформлення депозиту здійснюється через сайт банку. При оформленні депозиту через відділення банку процентна ставка відповідає ставкам за вкладом «Строковий» з виплатою процентів щомісячно або в кінці строку.

(**) Бонус для компенсації витрат на переведення коштів на депозитний рахунок (в будь-який спосіб, окрім перерахування з рахунку в Євробанку) у вигляді авансового нарахування відсотків, перерахований у відсотках річних (1,0% для річного внеску і 2,0% річних для 3 - і 6 - місячних вкладів).

Умови пролонгації вкладу

Договір передбачає автоматичну пролонгацію депозиту на новий термін на таких умовах:

-          Зберігаються основні умови договору: термін розміщення, умови (періодичність) виплати процентів;

-          Для вкладу з щомісячною виплатою процентів на новий термін перерозміщується основна сума вкладу, для вкладу з виплатою процентів в кінці строку нараховані проценти можуть (за Вашим вибором) приєднатися до основної суми вкладу;

-          Діє програма лояльності: процентна ставка встановлюється на рівні діючої для цього типу вкладу плюс 1% річних.

Для відмови від пролонгації необхідно написати заяву, яку передати представнику банку особисто або прислати по пошті за 5 днів до дати закінчення вкладу. Більш детальна інформація знаходиться за цим посиланням:

Відмовитись від пролонгації

Умови дострокового розірвання договору

У разі дострокового розірвання договору банківського вкладу нараховані проценти за період з моменту останньої пролонгації перераховуються, виходячи з ¼ процентної ставки, що діяла на момент розірвання договору.

Для ініціювання дострокового розірвання вкладу необхідно написати заяву, яку передати представнику банку особисто або прислати по пошті за 3 дні до дати розірвання договору. Більш детальна інформація знаходиться за цим посиланням:

Ініціювати дострокове розірвання вкладу

Для оформлення вкладу iDepo заповніть анкету-заяву або
Введіть свої дані
та зручний для вас час і ми Вам зателефонуємо
Ваше ім'я:*
час від
Ваш телефон:*
до
Показать другое число
Контрольное число*