044 585 43 00

0800 600 800

Кар’єра у нас

Публічне акціонерне товариство комерційний банк «ЄВРОБАНК» є універсальним, надійним, стабільним банком, що динамічно розвивається, забезпечує комплексне і якісне обслуговування клієнтів на довгостроковій взаємовигідній основі.

У зв'язку з постійним збільшенням кількості клієнтів і загального обсягу операцій, а також успішним розвитком нових сфер діяльності, однією з головних задач управління по роботі з персоналом є пошук і залучення перспективних, висококваліфікованих працівників і створення для них максимально сприятливих умов для подальшої самореалізації.

Ми готові до розгляду пропозицій про співпрацю з фахівцями, дійсно зацікавленими у професійному зростанні та кар'єрному розвитку в ПАТ КБ «ЄВРОБАНК».

Ми готові надавати всі можливості для кар'єрного зростання і розширення професійного кругозору.

Якщо у Вас є бажання працювати в ПАТ КБ «ЄВРОБАНК», будь ласка, заповніть анкету або надішліть Ваше резюме за адресою: m.asaulenko@eurobank-ua.com

Асауленко Маргарита Миколаївна

Начальник Дирекції з персоналу ПАТ КБ «ЄВРОБАНК»

 

Ми обов'язково зв'яжемося з Вами у разі появи вакансії, яка буде відповідати Вашим професійним навичкам та досвіду роботи. У разі відсутності в даний момент необхідної вакансії резюме буде поміщено до активного резерву.

Введіть свої дані
та зручний для вас час і ми Вам зателефонуємо
Ваше ім'я:*
час від
Ваш телефон:*
до
Показать другое число
Контрольное число*